21.8 C
Çeşme
Perşembe, Eylül 28, 2023

Alaçatı Ot Festivali için nefesler tutuldu

Bunları Okuyabilirsin

Çeşme’de bu yıl 11’ncisi düzenlenen Alaçatı Ot Festivali’ne sayısı zaman kaldı. Gayrimenkul sektörünün İzmir’deki öncülerinden Ci Group’un ana sponsorluğundaki festivalde birbirinden keyifli aktiviteler düzenlenecek.

Gayrimenkul sektörünün İzmir’deki öncülerinden Ci Group, İzmir’in bu köklü festivaline ana sponsor oldu.


Çeşme Belediyesi tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen, Ege’nin enfes otları ve onlarla yapılan birbirinden güzel yemeklerin yer aldığı Alaçatı Ot Festivali, bu yıl 24-27 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Dünyaca ünlü şeflerin jüri olarak katılacağı, Ege’de yetişen sayısız otun sergilendiği festivalin bu yılki ana teması, evelik otu olarak da bilinen ‘Labada’ otu oldu. Sergiler, söyleşiler ve tadım etkinlikleri ile başlayacak olan festivalin ilk gününde zeytin ağacının önemine dikat çekmek amacıyla Senfoni Orkestrası şefi Tolga Taviş’in sunumuyla Zeytin’e Saygı Gecesi düzenlenecek.

Ci Group Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Aktaş,

Gayrimenkul sektörünün İzmir’deki öncülerinden Ci Group, İzmir’in bu köklü festivaline ana sponsor oldu. Kentte gerçekleştirdiği yeni projesi ‘INN Boyalık Çeşme’ ile dikkat çeken Ci Group Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Aktaş, “Bugüne kadar hep İzmir için önemli değerlere destek verdik. İzmir’in her karışı bizim için değerli. Turizmin başkenti Çeşme’de de bu anlayışla yatırımımızı geliştiriyoruz. Türkiye’nin önde gelen etkinliklerinden ve kentimize değer katan Alaçatı Ot festivaline de sponsor olup destek olduk. Festivaller bir kent için önemlidir. Sanat ve sosyal etkinlikler bir ülkenin gelişmişliğini ortaya koyar. Böyle bir değerli projeye destek vermemezlik yapamazdık” dedi.

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: