20.8 C
Çeşme
Salı, Ekim 3, 2023

‘Alaçatı rüzgarı’ bu şampiyona için esecek

Bunları Okuyabilirsin

Çeşme Tv – PWA Alaçatı Wind Fest 2022 öncesi Çağla Kubat Diaz ve kızı Selin Diaz ile çok Özel röportaj yaptı. Doğa, teknoloji ve çocuk dostu organizasyon öncesi Çeşme.Tv mikrofonuna konuşan anne kız organizasyonla ilgili merak edilen detayları açıkladı.

Çağla Kubat Diaz ve kızı Selin Diaz Alaçatı Wind Fest 2022 programını Çeşme.Tv’ye anlattı
Çağla Kubat Diaz – Selin Diaz

Çeşme.Tv; uzun bir aradan sonra Çeşme’de düzenlenecek olan ‘Alaçatı Wind Fest’ 2022 PWA Youth & Juior Slalom World Cup için sörf şampiyonası öncesi, yarışların gerçekleşmesi için yoğun çaba harcayan Milli sörfçümüz Çağla Kubat Diaz ve 8 yaşındaki kızı Selin Diaz’a mikrofon uzattı. Çağla Kubat Diaz ve kızı Selin Diaz Alaçatı’da günler sonra start alacak en Çevreci, teknojik ve çocuk dostu organizasyon için bakın neler söyledi.

Jimmy – Çağla – Selin Diaz

#caglakubatdiaz #caglakubat #cesmetv #alacatiwindfest2022 #windfest #alacati #selindiaz #alacati #alaçati #2022 #sörfyarislari #pwa #slalom #worldcup #2022pwayouthjunior #cesmetv #cesmetvozel #çeşme.tv #cesmetvozelrop #slalom #kitesorf #surf #surfing #turkey #izmir #cagla #kubat #jimmydiaz #cagladiaz @ÇeşmeTv #alacatisurfakademi #alacaticaglakubatsorfakademi2022 #caglakubatsorfakademi #dunyasampiyonasi

Twitter : https://twitter.com/cesmetv1

İnstagram : https://www.instagram.com/cesme.tv/

Facebook : https://www.facebook.com/cesme.tv

Tik&Tok :https://www.tiktok.com/@cesmetv

WhatsApp İhbar : 0532 300 52 43 email. : ibrahim@cesme.tv Web. : http://www.cesme.tv www.cesme.tv

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin Haberiniz Olsun..!

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: