22.1 C
Çeşme
Pazar, Ekim 1, 2023

Alaçatıspor Başkanı Soner Varhan ‘Şike’ iddialarıyla ilgili Çeşme.TV’ye konuştu

Bunları Okuyabilirsin

Alaçatıspor Kulübü Yöneticisi hakkında gizli kaydedilen ve ‘şike’ görüntüleri diye basına servis edilen görüntülerle ilgili olarak ilk kez kamera karşısına geçen Kulüp Başkanı Soner Varhan, Çeşme.Tv’nin sorularını yanıtladı, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Alaçatıspor Kulübü Başkanı Soner Varhan Çeşme.Tv’ye özel açıklamalarda bulundu

Alaçatıspor Kulübü Başkanı Soner Varhan basınla paylaşılan görüntülerde görüşmenin sadece bir bölümünün paylaşılmasına dikkat çekerek; ‘Sökespor yöneticilerinin kendi siyasi hesaplaşmasının alt yapısını oluşturmak için kurgulandığı çok bariz dedi. Maçta yaşanan Söke AK Parti ilçe Başkanı’nın protokol tribününe alınmaması ve bunun üzerine yaşanan gerginlik sonrası kurgulanmasına dikkat çeken Varhan, ‘Bu kurguyu gördüm’ dedi.

Görüntülerde yer alan Alaçatıspor Yöneticisiyle ilgili alınacak kararla ilgili ‘Bu hafta Yönetim Kurulu toplantımız var. Bu konuyu değerlendireceğiz’ dedi.

Şampiyonluk parolasıyla yola çıktıklarını ancak başaramadıklarını söyleyen Varhan, öte yandan BAL tarihinde ikinci çıkışlarının kendi yönetimlerinde gerçekleştiğini belirterek, en iyi puanı toplamalarına karşın BAL statüsü gereği ligi 3. bitirip şu an düşüp düşmemeyi konuşulduğuna belirtti.

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: