10.5 C
Çeşme
Cumartesi, Aralık 9, 2023

Başkan Çelik’den, Ekrem Oran’ı terleten sorular başladı

Bunları Okuyabilirsin

Milliyetçi Hareket Partisi Çeşme İlçe Başkanı Gökhan Çelik 2019 yılı seçim vaatlerinin büyük çoğunluğunu dört yılda gerçekleştiremeyen Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran sordu. Neden? İşte o açıklama..!

MHP Çeşme İlçe Başkanı Gökhan Çelik

“Çok kıymetli Çeşme halkının yaşayarak tecrübe ettiği ve benimde defalarca ifade ettiğim üzere ne yazık ki Türkiye tarihinin en başarısız Belediye Başkanı bu dönem Çeşme’ye denk geldi. 2019 seçim sürecinden bugüne Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran’ ın bol keseden salladığı seçim vaatlerinden elle tutulur bir sonuç göremedik. 2021 yılı Sayıştay Raporu ile de tescillenen yönetimsel başarısızlık ne yazık ki Çeşme’ ye kalıcı ve büyük zararlar vermiştir.

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran

Yönetimsel başarısızlığın yanı sıra kin, nefret ve benden olmayan yaşamasın bakış açısıyla oluşturulan ortam Çeşme’ nin beş yılını heba etmiştir.

Artık son yıla girilmiştir bu aydan itibaren her ay seçim döneminde EGO Efendinin bol keseden salladığı fakat yerine getiremediği vaatlerinden bahsedeceğiz. İlk olarak Çeşme’nin en büyük sorununa neşter vuruyoruz diye her zamanki gibi içi boş büyük laflar ederek bahsettiği “Çok Katlı Park ve Pazaryeri” projemiz olarak da lanse ettiği Çeşme Stadının yerini istimlak ederek yapacağını vaat ettiği modern Pazar yeri projesinin akıbetinin ne durumda olduğunu merak ediyoruz.

Soruyorum Ekrem Oran’a laf cambazlığı yapmadan, top çevirmeden direk cevap bekliyorum. Ne oldu senin Çeşme Stadının yerine yapacağın Çok Katlı Park ve Pazaryeri projen…
Bir de Ekrem Oran’ ın yanında yöresinde bulunanlara dostane bir uyarım var itibardan daha değerli bir şey yoktur bu hayatta… ZÜBÜKZADE Ekrem Bey’ in EGO’ sunu tatmin edeceği bir yılı kaldı. Bir yıl sonra o olmayacak. Sizler onun kin ve nefret dolu siyasetine alet ve malzeme olmayın, itibarınızı Ekrem Oran’ın EGO’ suna kurban etmeyin” dedi.

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d