22.1 C
Çeşme
Pazar, Ekim 1, 2023

Başkan Oran’dan Turizmcilere ‘Siz yürüyün ben arkanızdayım’

Bunları Okuyabilirsin

ÇEŞTOB Çeşme Turistik Otelciler Birliği  yaza merhaba kokteyli düzendi. Çeşme Marina içerisinde bu yıl açılan Çeşme Yat Club’da düzenen kokteyle çok sayıda davetli katıdı.

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, Turizm profesyonellerine yaptığı konuşmada , ‘siz yürüyün ben arkanızdayım’ dedi. 

ÇEŞTOB Yaza Merhaba partisine turizm profesyonellerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı

Belediye Başkanı Oran;  yaptığı konuşmada ayrıca , “2019 yılından beri birçok sıkıntıyla, sizlerle beraber uğraştık. Önce pandemi, ardından da hepimizin etkilendiği ekonomik krizin içindeyiz” diye belirterek,  “Yeryüzündeki cennet Çeşme, Türkiye’nin turizmle parlayan yıldızı. Kimileri bizi başka kıyı ilçelerle karşılaştırsa da, hepimiz biliyoruz ki, bu şampiyonlar liginin 1’incisi Çeşme’dir. Hem pandemiden, hem de ekonomik krizden şu an Çeşme’miz en az etkilendi. Şu andaki rezervasyonlara göre konuşuyorum, bu krizden de en az zararla çıkacağız. Tabi ki, 2019 ylı gibi büyük cirolar ve konaklamalar olmayacak. Ama sizlerle beraber, en az zararla atlatacağız” diye konuştu. 

“Hangi fuara katılmak isterseniz, arkanızda olmaya devam edeceğiz”

Aday olduğunda, tutabileceği sözler verdiğini hatırlatan Başkan Oran, “Sözlerimizin yüzde 75’ini tutmuş bir Belediye Başkanı olarak karşınızda olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çeşme’de, turizme ve turizmcilere çok büyük katkı koyacağımızı söylemiştik. ‘Hangi fuara gitmek istiyorsanız, arkanızda olacağız’ demiştik. Pandeminin izin verdiği bütün fuarlara, hem Alaçatı Turizm Derneği, hem de ÇEŞTOB ile beraber, el ele, kol kola katıldık. Bundan sonra da, Çeşmeli turizmciler, dünyanın hangi noktasında, hangi fuara katılmak isterlerse, Çeşme Belediyesi ve onun bağlı şirketi ÇEŞTUR A.Ş., arkanızda olmaya devam edecek” diye kaydetti. 

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: