22.1 C
Çeşme
Pazar, Ekim 1, 2023

Çeşme Kaymakamı Maraşlı, Gazeteciler gününde basın mensuplarıyla buluştu

Bunları Okuyabilirsin

Çeşme Kaymakamı Mehmet Maraşlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü sebebiyle Çeşme’de görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Kaymakamlık tarafında
düzenlenen kahvaltıya, Eşi Arzu Maraşlı ile birlikte katılan Kaymakam Mehmet Maraşlı’ya Çeşme Eski Kaymakamlarında Ahmet Macunluoğlu ve Çeşme’de görev yapan gazeteciler katıldı

Altınyunus otelinde düzenlenen kahvaltılı toplantıya eşi Arzu Maraşlı ile birlikte katılan Mehmet Maraşlı’ya görev döneminde başarılı işlere imza atarak ilçe halkının kalbinde taht kuran Emekli Çeşme Kaymakamı Ahmet Macunluoğlu’da eşlik etti.

Çeşme’de görev yapan gazetecilerin yaşadığı sorunları tek tek dinleyen Maraşlı’nın bu sorunlar ile ilgili zaman zaman not aldığı gözlendi.

Basın mensuplariyla birlikte olmaktan memnun oldugunu belirten Kaymakam Mehmet Maraşlı, ilçede yapilan haber paylasimlari, gündemdeki konular ve basin mensuplarimizin istek ve ihtiyaçlari konularinda sohbet etti.

Davet için tesekkür eden basin mensupları ayni zaman da Kaymakam Mehmet Maraşlı’nın 10 Ocak İdareciler Gününü kutladilar. Kaymakam Maraşlı; her yıl gazeteciler günü sebebiyle ikinci planda kalan, “İdareciler Günü”nün, Çeşme’de gazeteciler tarafından hatırlanmasında duyduğu mutlu olduğu dile getirdi.

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: