23.8 C
Çeşme
Perşembe, Eylül 21, 2023

Çeşme Projesiyle ilgili ilk açıklama Başkan Oran’dan

Bunları Okuyabilirsin

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un, İzmir Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen, Ege Turizm Merkezi Çeşme Projesi Bilgilendirme Toplantısı’na katılan Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran toplantı sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İşte Belediye Başkanı Oran’ın o  açıklaması

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran

‘’Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy tarafından İzmir Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen, Ege Turizm Merkezi Çeşme Projesi Bilgilendirme Toplantısı’nda basın mensupları ile bir araya geldik.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer, İzmir Valimiz Sayın Yavuz Selim Köşger, İZSU Genel Müdürü Sayın Aysel Özkan, İzmir Ticaret Borsası Başkanı Sayın Işınsu Kestelli, İzmir Ticaret Odası Başkanı Sayın Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Sayın Selami Özpoyraz, İBB Genel Sekreteri Sayın Buğra Gökçe, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar’ın da katıldığı  toplantıda Çeşme Projesi hakkında endişe, talep ve düşüncelerimizi dile getirdik.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer

Sürdürülebilir turizm ilkelerine bağlı kalarak, Çeşme’nin doğasına ve değerlerine zarar vermeden atılacak her adımı şeffaflıkla takip ediyor, Büyük Çeşme ailemizin mutluluğu için var gücümüzle çalışıyoruz.’’ Dedi.

‘’Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: