26.8 C
Çeşme
Perşembe, Eylül 21, 2023

Çeşme.Tv Cedi Osman ve Ebru Şahin’in düğününden çok özel röportajlar ve Acun Ilıcalı’nın kıydığı nikahtan detayları paylaşıyor

Bunları Okuyabilirsin

RÜYA GİBİ DÜĞÜNLE EVET DEDİLER

Güzelliği ve oyunculuk performansıyla hem dünyanın hem Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden Ebru Şahin ve NBA’deki gururumuz Cedi Osman Makedonya’ da kıyılan nikahın ardından Alaçatı Fly-In Beach’ta gerçekleştirilen rüya gibi düğünle dünya evine girdi.

Yaklaşık iki yıllık birlikteliklerini ‘evet’ diyerek taçlandıran yılın çiftin düğününe sanat, sosyete ve spor camiasından tanınmış simalar katıldı.

Makedonya’da kıyılan resmi nikahın ardından Alaçatı’da gerçekleştirilen temsili nikahı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı kıyarken, Ebru Şahin’in şahitliğini menajeri ve yakın dostu Abdullah Bulut, Cedi Osman’ın şahitliğini ise Okan Can Yantır üstlendi.

Aynı gün üç farklı gelinlik giyen Şahin’in gelinlikleri Danielle Frankel imzası taşırken, saç ve makyaj Önder Tiryaki yaptı.

Cedi Osman’ın damatlığı ise Ralph Lauren imzası taşıyor.

Alaçatı’agerçekleştirilen ve sabahın ilk saatlerine kadar süren rüya düğün Acun Ilıcalı, İsmail Hacıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Aslıhan Güner, Mert Kılıç, Barış Falay,Emre Altuğ,Seli Bayraktar, Gülçin Santırcıoğlu, Burak Tozkoparan, Bertan Aslani, Hazal Şenel gibi Gibi isimler katıldı….

Çeşme.Tv o isimlere mikrofon uzattı

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: