22.8 C
Çeşme
Salı, Ekim 3, 2023

Çeşme Tv – Çeşme Namık Kemal Anlatıyor

Bunları Okuyabilirsin

Geçtiğimiz günlerde iptal edilen ihalesi tekrar yapılan Çeşme tarihi Namık Kemal İlkokulu öğrencileri okulda geçirdikleri günleri, arkadaşlıklarını, unutamadıkları anılarını anlatıyor. Yapılan ikinci ihaleye göre seneye okulun yeni binasında eğitimin başlayacağı öğrenildi.

Namın Kemal İlkokulu Anlatıyor Çeşme.Tv Özel İçerik

Çeşme Merkezde bulunan ve Çeşme’de yaşayan bir çok kişinin anılarına yıllar boyu ev sahipliği yapan tarihi Namık Kemal İlkokulu Anlatıyor çok yakında sizlerle buluşacak. Yılla sonra okulun koridorlarında yürüyen öğrencilerin anlatımlarından oluşan ve Çeşme.Tv tarafından hazırlanan bu içerik ayn zamanda tarihi bir kayıt olma özelliği taşıyor.

Türk futbolunun ve Türk Milli Takımı efsane hocalarından Mustafa Denizli, Çeşme Belediyesi Eski Başkanlarından Nuri Ertan, Faik Tütüncüoğlu başta olmak üzere Çeşme’nin önemli simalarıyla yapılan belgesel tadındaki bu özel içerik çok ses getirecek.

Çekimleri devam eden belgeselde sizde anılarınızı paylaşmak isterseniz geç kalmış sayılmazsınız. Projenin mimarı Okul Müdür Ali Can beye ulaşmanız yeterli.

çok yakında.

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: