10.5 C
Çeşme
Cumartesi, Aralık 9, 2023

Çeşme Tv – Çeşme’de Kaymakam’ın üzerini dedektörle aradılar

Bunları Okuyabilirsin

Çeşme Tv – Çeşme’de minik öğrenciler araba kullanıp, Çeşme Kaymakam’ı Ünal Çakıcı’nın üzerini dedektörle aradı.Jandarma tarafından çocuklar için düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Etkinliğe katılan Çeşme Kaymakamı Ünal Çakıcı çocuklarla olan samimi diyaloğu dikkat çekti. Çocuklarla hatır fotoğrafı çektiren Kaymakam Çakıcı, , Jandarma Trafik ve Olay Yeri inceleme ekipleri tarafından hazirlanan standları çocuklarla birlikte gezdi. Çocuklara oyuncaklar dağıttı. Çeşme’de 23 NisanUlusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri başlamış oldu.

Çeşme Kaymakam’ı Ünal Çakıcı’nın üzerini dedektörle aradılar

“Çocuklarımızı bilinçlendirebilirsek biz de mutlu olacağız”

İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Kip de uygulamalı eğitim etkinliği ile ilgili bir açıklama yaparak,  “Jandarma Genel Komutanlığı’mız, bu faaliyeti zaman zaman farklı yerlerde icra ediyor. Çeşme’de, özellikle 23 Nisan’a denk getirmek istedik. İstikbalimizin teminatı çocuklarımızı, eğlendirerek, trafik başta olmak üzere çeşitli konularda bilinçlendirmek için böyle bir faaliyet icra ettik. Bu faaliyet için bize desteklerini esirgemeyen  Kaymakamımız Ünal Çakıcı’ya çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu faaliyeti icra eden başta silah arkadaşlarım olmak üzere, öğretmenlerimize, öğrencilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı içtenlikle kutluyorum. Umarım güzel bir faaliyet olur. Çocuklarımız bazı konularda bilinçlenirlerse biz mutlu olacağız” diye belirtti. 

Usta Gazeteci Yusuf Çınar çocuklar için alkolmetreye üfledi

Çeşme Kaymakam’ı Ünal Çakıcı’nın üzerini dedektörle aradılar

Çeşme Kaymakam’ı Ünal Çakıcı’nın üzerini dedektörle aradılar

Uygulamalı eğitimde, çocuklara, özel hazırlanmış şapkaların yanında bayrak, çikolata, meyve suyu ve oyuncak da verildi. 

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d