10.5 C
Çeşme
Cumartesi, Aralık 9, 2023

Çeşme.Tv soruyor..!

Bunları Okuyabilirsin

Çeşme.TV Sayın Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran’ın cevaplaması için sadece soru sormuş ve bu sorulara cevap vermesini istemiştir. Cevap vermek isterse Çeşme.Tv mikrofonları Başkanımıza sonuna kadar açıktır?

Videoda kullanılan görüntüler Sayın Ekrem Oran’ın seçimlerden önce katıldığı canlı yayından alıntı yapılarak ‘seçimden önce bulunduğunuz görevler sebebiyle yapabilecekken neden yapmadınız? sorusu üzerine başkanın verdiği cevabı ve başkanın kamuya açık sosyal medya hesabından yayınladığı videodan oluşmaktadır.

‘Belediye Başkanlığı Makamı’ vatandaşa şikayet etme makamı mıdır? yoksa çözüm üretme makamı mıdır?

7 ay önce ihale verilirken şirketin yeterliliği belediye tarafından kontrol edilmesi gerekmez midir? Bu kontrol belediye tarafından izin verilmeden yapılmış mıdır?

Uygun değilse neden Çeşme Belediyesi tarafından kazı izinleri verilmiştir?

Firmanın çalışmaları kış boyunca denetlenmiş midir?

Denetlendiyse firmanın eksikleri zamanında tespit edilip, Belediye olarak sezonun açılığı Mayıs ayında , sosyal medya canlı yayınıyla Çeşmelilere şikayet etmek yerine, daha önce önlem alınabilir miydi?

Alınabilir ise neden alınmadı?

Belediye olarak firmaya ceza kesmiş olmanız, videonuzda paylaştığınız evine giremeyen vatandaşa ne gibi bir faydası vardı?

Çeşme’ye gelen yerli ve yabancı turistler için bu açıklamayı ingilizce de yapmayı düşünüyor musunuz? Böyle bir açıklama sizce onlar için bir şey ifade eder mi?

Yaptığınız açıklamanın yeterli olduğunu düşünüyor musunuz?

Saygılarımızla

Çeşme.Tv

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin Haberiniz Olsun..!

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d