18.8 C
Çeşme
Cuma, Eylül 29, 2023

Çeşmeli esnafa Medicana ayrıcalığı

Bunları Okuyabilirsin

Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Medicana International İzmir Hastanesi arasında imzalanan protokolle, oda üyeleri ve yakınları, hastanedeki tüm sağlık hizmetlerinden avantajlı olarak yararlanacak.

Çeşme Tamam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü ile Medicana International İzmir Hastanesi ile Medicana Çeşme Genel Müdürü Mehmet Ulvi Ünal arasında imzalandı.

Medicana Çeşme’de gerçekleştirilen iş birliği protokolü imza törenine, Çeşme Tamam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü ile Medicana International İzmir Hastanesi ile Medicana Çeşme Genel Müdürü Mehmet Ulvi Ünal arasında imzalandı. Protokol imza töreninde konuşan Başkan Osman Köfüncü, Çeşme’de sağlık alanında büyük bir boşluk olduğunu, Medicana gibi sektöründe öncü bir sağlık markasının Çeşme’de yatırım yapması nedeniyle mutlu olduklarını ifade etti. Köfüncü, “Odamıza kayıtlı toplam 2200 esnaf var. Ve elbette bu kişilerin aileleri ile birlikte düşünecek olursak sağlık hizmetlerine duyulan ihtiyaç daha net anlaşılır. Kaldı ki Çeşmemizin nüfusu her geçen yıl daha da artıyor. Çeşme önceki yıllarda sadece turizm odaklı bir merkez gibi görünüyordu ancak en az turizm kadar ikamet için de tercih edilen bir yer haline geldi. Bu nedenle Medicana’nınÇeşme’de hizmet vermeye başlaması, bizim gibi Çeşme’de ikamet eden kişiler için de büyük bir önem taşıyor” diye konuştu.

“SAĞLIK GÜVENCESİ BİZİZ”

Medicana International İzmir Hastanesi ile Medicana Çeşme Genel Müdürü Mehmet Ulvi Ünal ise, Medicana Çeşme’nin multidisipliner tanı ve tedavi yöntemlerinin yanı sıra, hasta güvenliği, maksimum konforlu hasta odaları, poliklinik alanları, teşhis ve tanı üniteleri ile Çeşme’nin sağlığına sağlık katacağını ifade ederek, “Yaz nüfusu 1.5 milyonu aşan Çeşme’nin sağlık anlamında kaliteli ve uzman bir bakış açısına ihtiyacı vardı. Çeşme ve civarında ikamet eden ya da tatil için bu bölgeyi tercih eden yerli-yabancı konukların hemen her branşta sağlık güvencesi biziz” dedi

MEDICANA ÇEŞME’DE NELER VAR? 

Medicana Çeşme’de çağdaş poliklinik alanlarının yanı sıra, üst düzey teknolojik alt yapı ile kurgulanmış ameliyathaneler, konforlu hasta odaları, akademik hekim kadrosu ve yetkin sağlık personeli, tüm tanı ve tedavilerin yapılabileceği güncel ve modern teknolojik cihaz alt yapısı ve elbette geniş acil servis alanı yer alacak. 

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: