23.8 C
Çeşme
Perşembe, Eylül 21, 2023

“Olay” var, “Suç” var, “Yaralı” var, “Şikayet” yok..!

Bunları Okuyabilirsin

Olay var, suç var, yaralı var,

Şahit yok, şikayetçi yok, görüntü yok

Dün Ilıca Paşalimanı Monarch Beach Club’da kavga çıkmış, çıkan kavgada 1 kişi bacağında vurulmuş, zanlı ise kaçarak olay yerini terk etmişti. Soruşturmayı okurları için yakından takip eden Çeşme.Tv oldukça ilginç detaylara ulaştı.

Yaşanan olay sonrası bugün saatler önce paylaştığımız yeni bir gelişme yaşandı. T.A. isimli şahıs tetiği çeken kişi olduğunu iddia ederek olaydan bir gün sonra teslim oldu.

Ancak adeta olayı ondan başka kimse görmemiş, yaşamamıştı.

Soruşturma kapsamından, mekanda bulunan tüm güvenlik kameralarının tam da olay anında çalışmıyor olması, sezonun hatta haftanın en yoğun günü, hınca hınç dolu, üstelik gündüz vakti gerçekleşen olayla ilgili görgü tanığının olmaması, olayda ayağından vurulan kişi ve işletme dahil tarafların şikayetçi olmadıklarını beyan ettikleri iddia edildi.

Ayrıca Beach club’ın tüm çalışanlarının işine son verileceğide iddialar arasındaydı.

Kendiliğinden teslim olan T.A.’nın an itibariyle adliyede sorgusu tamamlandı ve adli kontrol şartıyla Çeşme nöbetçi mahkemesine sevk edildi. Mahkeme uygun bulursa tetiği çeken T.A.’nın yargılanmasına tutuklanmadan devam edilecek.

Konuyla ilgili biri tetikçi olduğunu iddia T.A. İle 6 güvenlik ve otopark personeli savcıya ifade verdi.

Çapraz sorgu yöntemi dahil bir çok açıdan olayı soruşturan savcılık 6 güvenlik personeli hakkında serbest bırakılmasına karar verirken, tetiği çektiği iddia edilen T.A.’yı ise adli kontrol şartıyla yargılanmak üzere nöbetçi mahkemeye sevk etti.

Sanık T.A. hakkında şikayetçi olmadığı gerekçesiyle sadece kamu davası açılacak. Meskul mahalde ruhsatsız tabancayla ateş etmek ve bir kişinin yaralanmasına sebep olmaktan ve savcılığı uygun göreceği diğer suçlardan yargılanabilecek

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: