21.8 C
Çeşme
Perşembe, Eylül 28, 2023

ÇEŞTOB’dan Bayram uyarısı ‘akın akın gelecekler’

Bunları Okuyabilirsin

ÇEŞTOB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Belge’den açık çağırı ”GELİN BİRLİK OLALIM, BAYRAMI MİLAT KABUL EDELİM. ÇEŞME İÇİN BİRLİKTE NE YAPABİLİRİZ DİYELİM”

Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü, ETİK ve ÇEŞTOB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Belge Çeşme.Tv’ye özel açıklamalarda bulundu

Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü, ETİK ve ÇEŞTOB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Belge Çeşme.Tv’ye özel açıklamalarda bulundu

Çeşme Turistik Otelciler Birliği Başkan Yardımcısı Orhan Belge, Ramazan Bayram tatili için Çeşme’ye gelmeyi planlayan tatilcileri uyardı ‘Rezervasyon yaptırmadan yola çıkmayın, bu bayram akın akın gelecekler’ dedi.

Sezon hazırlıklarını tüm hızıyla devam ettiğini belirten Belge, bu sezonu erken başlayacağını ve geç biteceğini,Pandemi sonrası talep yoğunluğu olacağını ön gördüklerini söyledi.

‘BAYRAMI MİLAT KABUL EDELİM, GELİN BİRLİKLİK OLALIM’

Çeşme’deki turizmle ilgilenen esnafa, yerel yöneticilere, küçük yada büyük ayrımı yapmadan otelcilere seslenen Belge, Ramazan Bayramı’nı milat alarak ‘Gelin birlik olalım. Daha güzel bir Çeşme için ne yapabiliriz? biz aynı gemideyiz, bu gemi batarsa hepimiz batarız’ dedi. Çeşme’de yöneticiler konusunda oldukça şanslı olduklarını belirten Orhan Belge, ‘Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, Emniyet Müdürümüz ile istediğimiz zaman görüşebiliyoruz. ÇEŞTOB, Esnaf Odamız, Alaçatı Turizm Derneğimiz hepsi bir bütün. Ayrım yapmadan Çeşme için bir olalım diye konuştu.

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: