26.8 C
Çeşme
Perşembe, Eylül 21, 2023

Tadilat bunun neresinde?

Bunları Okuyabilirsin

Tadilat sebebiyle kapalı olduğu belirtilen Çeşme Belediyesi’ne ait Şifne Termal Tesisleri Çeşme.Tv tarafından görüntülendi. Geçtiğimiz yıllarda odaları yenilenen ve pandemi sürecinde kullanılmayan otelin depremzedeler için neden açılmadığıysa merak konusu oldu.

Çeşme’deki otelleri depremzedeler için açtığını duyuran Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran’ın kendi bünyesinde bulunan oteli tadilat gerekçesiyle açmaması eleştirildi

Tesiste bulunan Otel odalarının boş ve deniz kenarında oturma gruplarının hazır olduğu gözlenen tesisin tadilat sebebiyle kapalı olduğu ve 25 Şubat itibariyle hizmet vereceği sosyal medya hesaplarından paylaşılmıştı.

Tesisin odalarının yenilenme çalışmalarının üç yıl önce tamamlandığı ve pandemi sebebiyle hiç kullanılmadığı iddia edildi.

Depremzede misafirleri, hiçbir hazırlık yada planlama yapmadan Çeşme’ye davet eden Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran’a ulaşmaya çalıştık ancak ne yazık ki ulaşamadık. Konuyla ilgili sorularımızı buradan iletiyoruz

1- Odaları kullanılabilir olduğu halde neden yönetimi Çeşme Belediyesi’ne ait olan Şifne Termal Tesisini tadilat gerekçesiyle depremzede vatandaşlarımıza açmadınız.

2- Depremzedeler üzerinden siyaset ve kendi reklamınızı yaptığınızı düşünüyor musun?

3- Depremzedeleri kabul eden küçük otellerin kahvaltılık, elektirik ve su giderlerinde zorlanmasına sebep olup, bu şekilde Çeşme’ye, Çeşme Turizmine, Çeşme misafirperverliğine ve Çeşme ailenize zarar verdiğinizi düşünmüyor musunuz?

Tadilat yapıldığı iddia edilen ve odalarla ilgisi olmayan Şifne termal tesislerinin kapalı havuz bölümü
- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: