22.1 C
Çeşme
Pazar, Ekim 1, 2023

Ebru Şahin ve Cedi Osman Çeşme’de ikinci kez nikah masasına oturdu. Ünlü çiftin nikahını Acun Ilıcalı kıydı

Bunları Okuyabilirsin

Güzelliği ve oyunculuk performansıyla hem dünyanın hem Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden Ebru Şahin ve NBA’deki gururumuz Cedi Osman Makedonya’ da kıyılan nikahın ardından Alaçatı Fly-In Beach’ta gerçekleştirilen rüya gibi düğünle dünya evine girdi.

Yaklaşık iki yıllık birlikteliklerini sonsuzluğa evet diyerek taçlandıran yılın çiftinin düğününe sanat, sosyete ve spor camiasından tanınmış simalar katıldı. Makedonya’da kıyılan resmi nikahın ardından Alaçatı’da gerçekleştirilen temsili nikahı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı kıyarken, Ebru Şahin’in şahitliğini menajeri ve yakın dostu Abdullah Bulut, Cedi Osman’ın şahitliğini ise Okan Can Yantır üstlendi. 

Ebru Şahin ve Cedi Osman Çeşme’de ikinci kez nikah masasına oturdu nikahı Acun Ilıcalı kıydı

Aynı gün üç farklı gelinlik giyen Şahin’in gelinlikleri Danielle Frankel imzası taşırken, saç ve makyaj Önder Tiryaki yaptı. Cedi Osman’ın damatlığı ise Ralph Lauren imzası taşıyor. Alaçatı’agerçekleştirilen ve sabahın  ilk saatlerine kadar süren rüya düğün Acun Ilıcalı, İsmail Hacıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Aslıhan Güner, Mert Kılıç, Barış Falay,Emre Altuğ,Seli Bayraktar, Gülçin  Santırcıoğlu, Burak Tozkoparan, Bertan Aslani, Hazal Şenel gibi  Gibi isimler katıldı….

Davete katılanlar şıklıklarıyla göz kamaştırdı

Cedi Osman’ın anne ve babası gecede evliliklerinin 32. Yıl dönümünü kutladı
Sermet Binela Osman
Caner Gülden Osman

ww.cesme.tv’den canlı olarak takip edildi.

Bu çok özel geceye ait notlar yarın Çeşme.Tv’de olacak

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: