10.5 C
Çeşme
Cumartesi, Aralık 9, 2023

Oda seçimlerine İZSİAD damgası

Bunları Okuyabilirsin

İZSİAD üyeleri odalarda yerini aldı

İzmir’de EBSO Yönetim ve Meclis Divanı seçimleri ile tamamlanan TOBB’a bağlı oda ve borsalardaki seçimlere İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) damga vurdu. İzmir Ticaret Odası ve EBSO Meclis Başkanları İZSİAD üyeleri arasından seçilirken, oda ve borsa yönetimlerinde de çok sayıda İZSİAD üyesi iş insanı yer aldı.

Seçimleri değerlendiren İZSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Talak, seçimlerde İZSİAD üyelerinin aktif olarak yer aldığını belirterek, Meslek Komitesi, Meclis Üyesi, Yönetim Kurulu Üyesi, Meclis Başkanlığı, Meclis Başkanlık Divanı ve TOBB delegesi olarak 2022-2026 döneminde görev yapacaklarını söyledi.

İZSİAD üyesi 2 Meclis Başkanı 

 

Seçim sürecinin 6-7 aydır devam ettiğini, kurumlarda görev almak için büyük bir çaba ve zaman harcandığının altını çizen Talak, “İZSİAD İzmirli iş insanlarının kurduğu önemli bir misyona sahip bir dernek. Üyelerimiz İzmir’in önde gelen şirketlerinin yöneticileri ve kente katma değer kazandırıyorlar.  Hasan Küçükkurt Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimizde çok özverili bir şekilde çalışarak derneğimizin başarı çıtasını daha da yukarılara taşıyorlar. Topluma da hizmet etmek içinde çeşitli sivil toplum kuruluşlarında, TOBB’a bağlı oda ve borsalarda da hizmet veriyorlar. İZSİAD bugüne kadar kent siyasetine de önemli isimler kazandırmış bir dernek. Sosyal sorumluluk projelerinde de her zaman önde yer alan bir derneğiz. İzmir’in acı ve tatlı her durumunda destek olmaya çalışıyoruz. Oda ve Borsa seçimlerinde de üyelerimiz çok çalıştılar. Bunun sonucunda da etkin görevlere seçildiler. İZTO ve EBSO Meclis Başkanları Selami Özpoyraz ile İbrahim Gökçüoğlu bizim üyelerimiz. Bu isimler dışında da birçok isimde yönetim kurullarında ve TOBB delegelerinde yer almayı başardılar. Hepsini kutluyorum. İzmir ekonomisinin daha ileri noktalara taşınması noktasında güzel hizmetler vereceklerine de inanıyorum” dedi. 

Cumhuriyetimiz 99. Yılını da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde 26 Ekim tarihinde Anadolu Ateşi gösterisi ile kutlayacaklarını ifade eden Talak, İZSİAD’ın Cumhuriyete ve değerlerine her zaman sahip çıkan bir dernek olduğunun da altını çizdi. 

İZSİAD Üyesi Başkanlar

İZTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz 

EBSO Meclis Başkanı H. İbrahim Gökçüoğlu

EBSO Meclis Başkan Yardımcısı İzzet Şanlı 

İZSİAD Üyesi EBSO Yönetim Kurulu Üyeleri 

Hakan Ürün, Ateş Demirkalkan, Ali Arda Yüksel, Aytekin Öztaş, Metin Akdaş, Haydar İnaç,

İZSİAD Üyesi EBSO Yönetim Kurulu Yedek üyeleri

Ali Kara, Taner Telcioğlu, Ali İhsan Kılıç

İZSİAD Üyesi İzmir Ticaret Odası Meclis Üyeleri

Adil Özyiğit

Ahmet Dönmezler 

Yavuz Alkan 

Şenol Aslanoğlu 

Sezai Çakmak 

Bülent Demiral

Ahmet Dönmezler 

Ali Ekber Durmaz 

Saffet Erdil 

İrfan Erol 

Saniye Fıçı 

İbrahim Güdüm 

Hümeyra Çözel 

Veysi Kubba 

Ali Osman Öğmen 

Selami Özpoyraz 

Müjdat Uyar 

Mehmet Özmüş

İZSİAD Üyesi İZTO TOBB delegeleri

Veysi Kubba 

İrfanErol 
Yavuz Alkan 

 

İZSİAD Üyesi EBSO Meclis Üyeleri

 

Nedim Anbar 

Hasan Küçükkurt

Eyüp Sevimli 

Mesut Kanat

Hüseyin Eren 

Fuat Eroğlu, 

Davut Yanık

Özkan Mucuk 

 

İZSİAD Üyesi EBSO TOBB Delegeleri 


Nedim Ambar

Mesut Kanat 

Davut Yanık 

TanerTelcioğlu 
Ali ihsan Kılıç

Fuat Eroğlu

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d