13.4 C
Çeşme
Pazartesi, Aralık 11, 2023

Pınar Labne’ye Birleşik Krallık’tan
“Mükemmel Lezzet” ödülü

Bunları Okuyabilirsin

Pınar, Labne ürünüyle Birleşik Krallık’ta ‘Guild of Fine Food’ tarafından 1994 yılından bu yana düzenlenen ve marketlerde satılan ürünler arasından yapılan değerlendirmelere göre verilen “Mükemmel Lezzet Ödülü”nün sahibi oldu.

Sağlıklı ve mutlu nesiller için tüketicilerini 49 yıldır yenilikçi, kaliteli, lezzetli ve besleyici ürünlerle buluşturan Pınar, Pınar Kurutulmuş Domatesli Labne ürünü ile aldığı “Üstün Lezzet Ödülü”ne bir yenisini daha ekleyerek uluslararası alanda başarı kazanmaya devam ediyor.

Pınar, Pınar Süt Ar-Ge Merkezi tarafından Birleşik Krallık’a yönelik özel formülasyonla geliştirilen Pınar Labne ile uluslararası alanda en güvenilir yiyecek ve içecek akreditasyon programlarından biri olan Great Taste Awards’ta, Mükemmel Lezzet Ödülü’nün sahibi oldu.

Türkiye’den ödül alan tek marka: Pınar Labne

Her biri özenle seçilmiş 500 şef, aşçı, yemek eleştirmeni ve yazar tarafından titizlikle kör tadım testi yapılarak değerlendirilen Great Taste Awards’ta katılımcıların yalnızca yüzde 10’u olağanüstü anlamına gelen 2 yıldız alabildi. 14.205 ürün arasından Pınar Labne, tat, renk ve kıvam olarak beğenilerek 2 yıldız almaya hak kazanırken Türkiye’den ödül almayı başaran tek marka oldu.

Great Taste Awards kapsamında 28 yıldır 150.000’den fazla ürün, her biri seçilmiş şefler, aşçılar, alıcılar, perakendeciler, lokantacılar, yemek eleştirmenleri ve yazarlar tarafından titizlikle kör tadım yapılarak değerlendiriliyor. Jüri, marka veya ambalajdan bağımsız olarak tat, malzemenin dokusu, görünümü ve kalitesini dikkate alarak değerlendirme yapıyor.

Pınar Sade Labne, Pınar Mantarlı Labne, Pınar Sarımsaklı ve Frenk Soğanlı Labne çeşitleriyle Birleşik Krallık’ta tüketicilerle buluşmaya devam ediyor.

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d