21.8 C
Çeşme
Perşembe, Eylül 28, 2023

Aslı Enver Çeşme kaçamağı sonrası ilk kez konuştu

Bunları Okuyabilirsin

Aslı Enver, geçtiğimiz hafta Alaçatı’da görüntülendiği Önder Öztarhan’la hakkında ilk kez konuştu!

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Başrollerini Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı ‘Sen Yaşamaya Bak’ adlı filmin özel gösterimi dün akşam Etiler’deki bir sinema salonunda  gerçekleşti.

Çıkışta basın mensuplarıyla bir araya gelen Enver, “Çok güzeldi, keyifliydi. Biz zaten filmi altı ay önceye yakın bitirmiştik. Yarısından çoğunu unutmuşum ‘Aa böyle bir şey varmış, çekmiştik değil mi?’ diye şaşırdım. Biraz hüzünlendik içeride.” dedi.

Yeni bir tiyatro oyununa da başlayacak olan 37 yaşındaki Enver, “Onun da prömiyerine çok az kaldı, çok heyecanlıyım.” ifadelerini kullandı.

LİŞKİSİ HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU
 
Öte yandan Aslı Enver, geçtiğimiz yıl aralık ayında iş insanı Önder Öztarhan ile yeni bir aşka yelken açmış ve sevgilisiyle birlikte Alaçatı’da tatil yapmıştı. Ünlü oyuncu, muhabirlerin “Tekrardan hayırlı olsun, ilişkiniz nasıl gidiyor?” şeklindeki sorusunu yanıtsız bırakmadı. Önder Öztarhan ile birlikteliği hakkında ilk kez konuşan Aslı Enver, “İyi gidiyor. İyiyim, mutluyum çok teşekkür ederim, çok sağ olun.” dedi.

- Advertisement -spot_img

Daha fazlası

- Advertisement -spot_img

En son okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: